Odwiedziny:

,
Dziś: Lip 23, 2016

Sonda:

Jak często czytasz Pismo święte?

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
16 Niedziela Zwykła – 17.07.2016

1.    Zgodnie z zapowiedzią dziś przed Kościołem są zbierane ofiary od rodzin na pokrycie kosztów wywozu śmieci z cmentarza parafialnego. Dziękujemy Radzie Parafialnej za przeprowadzenie tej zbiórki oraz wszystkim ofiarodawcom za wyraz troski i odpowiedzialności za cmentarz, miejsce spoczynku naszych bliskich zmarłych.

2.    W liturgii Kościoła w piątek przypada święto św. Marii Magdaleny, a w sobotę święto Św. Brygidy.

3.    Spotkanie dla młodzieży wyjeżdżającej na ŚDM do Krakowa odbędzie się we wtorek o godz. 9.00 w domu katechetycznym.

4.    Osoby chętne na wyjazd do Tarnowa na spektakl CREDO w wykonaniu wspólnoty Cenacolo mogą zapisywać się na wspólny wyjazd autokarem w zakrystii do wtorku. Liczba miejsc ograniczona. Wyjazd w czwartek 21 lipca o godz. 19.00 z parkingu przy Kościele.

5.    W piątek po zakończeniu pielgrzymki do Wał Rudy i Zabawy będzie możliwość powrotu do Radłowa podstawionym autokarem.

6.    Osoby chętne do udziału w czuwaniu wraz z Papieżem Franciszkiem w czasie ŚDM w Krakowie w  nocy z soboty na niedzielę ( z 30 na 31 lipca) oraz we Mszy św. w niedzielę 31 lipca mogą pobrać w przyszłą niedzielę w zakrystii odpowiednie darmowe karty wstępu.

7.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. O przygotowanie Świątyni na przyszłą niedzielę prosimy kolejne 5  rodzin.

8.    W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do Pana śp. Krystyna Żurowska. Za zmarłą zostanie odprawionych 20 Mszy św.  od uczestników pogrzebu. Polećmy jej duszę Miłosiernemu Bogu „Dobry Jezu a nasz Panie…”

eKai-Diecezja Tarnowska

"Opoka" - Aktualności