gototopgototop

Odwiedziny:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj116
mod_vvisit_counterWczoraj0
mod_vvisit_counterW tym tygodniu116
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu0
mod_vvisit_counterW tym miesiacu116
mod_vvisit_counterw poprzednim miesiącu0
mod_vvisit_counterWszystkich116

Mamy: 2 gości, 1 botów online
Twoje IP: 54.81.65.255
 , 
Dziś: Maj 25, 2016

Sonda:

Jak często czytasz Pismo święte?
 


OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 22.05.2016

 

 

  1. W Uroczystość Trójcy Przenajświętszej uwielbiajmy Boga, głośmy Jego chwałę i powierzajmy Bogu, Jego Świętej Opatrzności całe nasze życie.

 

  1. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie spotkanie Kół Koronkowych.

 

  1. W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa Pana i związaną z tym dniem Procesję Eucharystyczną. Msze św. w Boże Ciało zostaną odprawiona o godz. 6.30, 8.30, 10.00 i po południu o godz. 16.00. W kaplicy na Niwce o godz. 7.15. Zachęcamy wszystkich do uczestniczenia zwłaszcza w Mszy św. o godz. 10.00 po której wyruszymy w Procesji wokół Rynku za Panem Jezusem obecnym w Eucharystii. Prosimy o przystrojenie drogi na trasie Procesji, przygotowanie Ołtarzy oraz o liczny udział w Procesji. Niech przyjdą dzieci pierwszokomunijne w swoich strojach, dzieci sypiące kwiaty, zapraszamy asysty feretronowe, DSM i Liturgiczną Służbę Ołtarza, Chór parafialny i Orkiestrę Strażacką. Strażaków prosimy także o zabezpieczenie trasy Procesji. Składka w Uroczystość Bożego Ciała przeznaczona jest na hospicja i cele charytatywne.

 

  1. W dniach Oktawy Uroczystości Bożego Ciała Msze św. z procesją wokół Kościoła będą o godz. 18.00. Zachęcamy do licznego udziału w przeżywaniu Oktawy.

 

  1. Dziękujemy rodzicom dzieci przeżywających Rocznicę Komunii św. za posprzątanie i udekorowanie Kościoła. O przygotowanie Świątyni na przyszłą niedzielę prosimy kolejne 5 rodzin.

 

 

"Opoka" - Aktualności