Odwiedziny:

,
Dziś: Cze 25, 2016

Sonda:

Jak często czytasz Pismo święte?

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
11    Niedziela Zwykła – 19.06.2016

1.    Dziś o godz. 14.00 w domu katechetycznym odbędzie się spotkanie młodzieży wyjeżdżającej na ŚDM do Krakowa.

2.    W piątek przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, Patrona naszej Parafii. Zachęcamy, aby w tym dniu uczestniczyć we Mszy św. Natomiast uroczystość odpustową ku czci naszego Patrona przeżywać będziemy w przyszłą niedzielę 26 czerwca. Msze św. będą o godz. 6.30 , 8.30, 11.00 - Suma i o godz. 16.00 – w kaplicy na Niwce o godz. 7.15.  Sumę odpustową o godz. 11.00  odprawi Ks. Waldemar Patulski, obchodzący w tym roku Jubileusz 25.Lecia Święceń Kapłańskich, a kazania w dniu Odpustu wygłosi Ks. Sebastian Sójka, wikariusz z Parafii w Zabawie. Zachęcamy do licznego udziału w tej Mszy św. i Procesji. Na Procesję zapraszamy Orkiestrę Strażacką, asysty feretronowe, Panów niosących baldachim, dzieci sypiące kwiaty i dzieci pierwszokomunijne.

3.    Zachęcamy, aby przed Odpustem skorzystać z sakramentu pokuty. Możliwość spowiedzi codziennie przed Mszą św. ranną i popołudniową.

4.    W piątek Msze św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego -  o godz. 8.00 dla Zespołu Szkół w Radłowie oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie oraz o godz. 9.00 w kaplicy na Niwce dla Szkoły Podstawowej z Niwki. Zapraszamy do udziału we Mszy św. uczniów i rodziców oraz nauczycieli i pracowników szkół. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania z Sakramentu Pokuty, aby w dniu podziękowania za rok szkolny i prośby o dobre wakacje przyjąć Pana Jezusa w Komunii św. Spowiedź w Radłowie będzie w czwartek o godz. 17.00, a w Kaplicy na Niwce w czwartek o godz. 16.00.

5.    Spotkanie Rady Parafialnej w piątek o godz. 19.00.

6.    Od przyszłej niedzieli przez cały czas wakacji w kaplicy na Niwce będzie Msza św. w niedzielę o godz. 7.15 i w pierwsze piątki o godz. 17.00.

7.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. O przygotowanie Świątyni na przyszłą niedzielę prosimy kolejne 5 rodzin.

eKai-Diecezja Tarnowska

"Opoka" - Aktualności