Odwiedziny:

,
Dziś: Lip 26, 2014

Sonda:

Jak często czytasz Pismo święte?

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
16 Niedziela Zwykła – 20.07.2014

1.    W liturgii Kościoła obchodzimy w tym tygodniu : we wtorek – wspomnienie św. Marii Magdaleny, w środę – święto św. Brygidy, w czwartek – wspomnienie św. Kingi, w piątek – święto św. Jakuba Apostoła, w sobotę – wspomnienie św. Joachima i Anny.

2.    W piątek przypada także wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżnych. Po Mszy św. o godz. 18.00 na parkingu parafialnym będzie błogosławieństwo pojazdów mechanicznych z modlitwą o opiekę Bożą dla podróżujących.

3.    Wyjazd pielgrzymki do Lichenia w nocy z wtorku na środę o godz. 2.00 z parkingu parafialnego.

4.    Przy sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie od  28 lipca do 3 sierpnia  odbędzie się tzw. Miasteczko Modlitewne. Zachęcamy młodzież do zainteresowania się tą inicjatywą.

5.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i udekorowanie kwiatami. O przygotowanie Świątyni na przyszłą niedzielę prosimy kolejne 5  rodzin.

6.    W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do Pana śp. Stanisław Lorkiewicz. Za zmarłego zostanie odprawionych 9 Mszy św.  od uczestników pogrzebu. Polećmy jego duszę Miłosiernemu Bogu „Dobry Jezu a nasz Panie…”

eKai-Diecezja Tarnowska

"Opoka" - Aktualności