Odwiedziny:

,
Dziś: Lis 23, 2014

Sonda:

Jak często czytasz Pismo święte?

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

34 Niedziela Zwykła-Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
23.11.2014

1.    Przeżywana dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata kończy rok kościelny. Od przyszłej niedzieli rozpoczniemy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Pana. Dzisiejsza Uroczystość jest Dniem Patronalnym Akcji Katolickiej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oraz Liturgicznej Służby Ołtarza. Pragniemy przy tej okazji podziękować osobom zaangażowanym w działalność Akcji Katolickiej, młodzieży z KSM-u oraz ministrantom i lektorom naszej parafii za ich posługę przy Ołtarzu. Prosimy również o dalszą solidną służbę dla Pana i dla całej wspólnoty parafialnej.

2.    Spotkanie Parafialnej Caritas jutro po Mszy św. o godz. 17.00.

3.    Spotkanie Akcji Katolickiej w środę po Mszy św. o godz. 17.00.

4.    W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 10.00 odbędzie się przyjęcie nowych ministrantów do Liturgicznej Służby Ołtarza. Próba aspirantów w piątek o godz. 16.00.

5.    W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00 odbędzie się w naszym Kościele Koncert Orkiestry Straży Pożarnej, Chóru Parafialnego, P. Organisty oraz Joanny Jachimek. Okazją do zorganizowania tzw. „Cecyliady” jest wspomnienie św. Cecylii, patronki śpiewu i muzyki kościelnej. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym Koncercie.

6.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. O przygotowanie Świątyni na przyszłą niedzielę prosimy 5 kolejnych rodzin.

eKai-Diecezja Tarnowska

"Opoka" - Aktualności