Odwiedziny:

,
Dziś: Lip 29, 2014

Sonda:

Jak często czytasz Pismo święte?

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
17 Niedziela Zwykła – 27.07.2014

1.    Zbliża się miesiąc sierpień, w którym w szczególny sposób Biskupi Polscy zachęcają wiernych do zachowania trzeźwości, a nawet abstynencji od napojów alkoholowych. W duchu troski o nasze rodziny i o całą naszą Ojczyznę przyjmijmy ten apel i trwajmy w prawdziwej trzeźwości.

2.    W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca sierpnia. W piątek Msze św. o NSPJ o godz. 6.30 i 18.00 – w kaplicy na Niwce o godz. 17.00. Odwiedziny chorych po Mszy św. o godz. 6.30.

3.    Spowiedź przed pierwszym piątkiem : w czwartek od godz. 17.00 – dla dzieci i młodzieży, w piątek od godz. 17.00 – dla dorosłych. Prosimy dzieci i młodzież o przyjście w wyznaczonym dla nich terminie, czyli w czwartek na godz. 17.00. Spowiedź na Niwce w piątek od godz. 16.00.

4.    W pierwszą sobotę Msza św. popołudniowa będzie o godz. 20.00, a następnie procesja różańcowa. Przynieśmy lampiony i świece. Zachęcamy do licznego udziału w tym szczególnym nabożeństwie ku czci Matki Bożej Fatimskiej.

5.    W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic Róż różańcowych- na Niwce po Mszy św. o godz. 7.15.

6.    Od 1 sierpnia w parafii w Zabawie przyjmowane będą zapisy na XXXII Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 17-25 sierpnia br. Zachęcamy do rozważenia możliwości wzięcia udziału w tej pielgrzymce. Z Parafii organizowany jest wyjazd autobusowy na wejście Pielgrzymki w dniu 25 sierpnia- na ten autobus niech zapiszą się także pielgrzymi chcący powrócić z Jasnej Góry.

7.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. O przygotowanie Świątyni na przyszłą niedzielę prosimy kolejne 5 rodzin.

eKai-Diecezja Tarnowska

"Opoka" - Aktualności