Odwiedziny:

,
Dziś: Paź 02, 2014

Sonda:

Jak często czytasz Pismo święte?

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
26    Niedziela Zwykła – 28.09.2014

1.    Przeżywając Diecezjalny Dzień Modlitw o Trzeźwość prośmy o dar prawdziwej wolności od wszelkich uzależnień i nałogów. Rozpoczynamy także dziś Rekolekcje przygotowujące do uroczystości Peregrynacji Obrazu Jezusa Miłosiernego oraz Relikwii Św. S. Faustyny i Św. Jana Pawła. Zachęcamy w tych dniach do licznego udziału w nabożeństwach – ich szczegółowy program otrzymała każda rodzina naszej parafii, jest także umieszczony na parafialnej stronie internetowej. W środę Msza św. o godz. 17.00 na powitanie Obrazu i Relikwii będzie transmitowana przez Radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz.

2.    Spotkanie lektorów we wtorek o godz. 19.00.

3.    W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca października. W I piątek Msze św. o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 6.30 i 18.00 – wcześniej o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe. W kaplicy na Niwce Msza św. o godz. 17.30 – różaniec o godz. 17.00.

4.    W sobotę Msza św. popołudniowa będzie o godz. 20.00 i następnie Procesja z Figurą Matki Bożej Fatimskiej połączona z modlitwą różańcową. Zachęcamy do licznego udziału w tym nabożeństwie (ostatnim w tym roku) Przynieśmy na Procesję lampiony.

5.    W sobotę 4 października o godz. 19.00 odbędzie się w Dębicy Trzecie Diecezjalne Spotkanie Młodych „Rio w Dębicy” W programie spotkania jest katecheza ewangelizacyjna, modlitwy uwielbienia, świadectwa młodych ludzi po spotkaniu w Rio w 2013 r. i Msza św. Zapraszamy młodzież z Parafii do wzięcia udziału w tym spotkaniu i wspólnej modlitwy w intencji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016. Zapisy przyjmuje do czwartku Ks. Mariusz. Wyjazd autokaru w sobotę o godz. 17.00 z parkingu przy Kościele, powrót ok. godz. 01.00.

6.    W przyszłą niedzielę przed Kościołem będą rozprowadzane chlebki miłosierdzia, z których ofiary przeznaczone zostaną na organizowana przez Caritas pomoc dla dzieci .

7.    Zmiana tajemnic różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 , na Niwce po Mszy św. o godz. 7.15.

8.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. O przygotowanie Świątyni i otoczenia Kościoła na uroczystość Peregrynacji w środę rano prosimy10 kolejnych rodzin, oraz w sobotę kolejne 5 rodzin.

9.    W minionym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp. : Ludwika Puskarz, Aleksander Skiba i Józef Trela. Za zmarłą Ludwikę będą odprawione 3, za zmarłego Aleksandra 5 i za zmarłego Józefa 3 Msze św. od uczestników pogrzebu. Polećmy ich dusze Bożemu Miłosierdziu „ Dobry Jezu a nasz Panie…”

eKai-Diecezja Tarnowska

"Opoka" - Aktualności