gototopgototop

Odwiedziny:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj522
mod_vvisit_counterWczoraj210
mod_vvisit_counterW tym tygodniu522
mod_vvisit_counterW ubiegłym tygodniu2411
mod_vvisit_counterW tym miesiacu8848
mod_vvisit_counterw poprzednim miesiącu18439
mod_vvisit_counterWszystkich77847

Mamy: 3 gości, 1 botów online
Twoje IP: 54.92.250.49
 , 
Dziś: Paź 22, 2016

Sonda:

Jak często czytasz Pismo święte?
 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
30    Niedziela Zwykła – 23.10.2016


1.    Rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Naszą modlitwą, zwłaszcza różańcową, obejmijmy misjonarki i misjonarzy oraz wszystkie narody misyjne. „Bóg zapłać” za ofiary złożone dziś na dzieło misyjne Kościoła i za stałą troskę o misje, wyrażającą się w modlitwach za misjonarzy oraz w ofiarności na cele misyjne.

2.    Starajmy się nadal uczestniczyć licznie w nabożeństwach różańcowych – o prowadzenie różańca w tym tygodniu prosimy : w poniedziałek – Szafarzy Komunii św. , we wtorek- Caritas, , w środę – Akcję Katolicką, w czwartek – Towarzystwo Przyjaciół WSD, w piątek - KSM, w sobotę - LSO. 

3.    We wtorek przypada liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II, w piątek święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza, a w przyszłą niedzielę uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego Kościoła.

4.    Spotkanie parafialnej Caritas we wtorek po Mszy św.  a Akcji Katolickiej w środę po Mszy św.

5.    Zachęcamy wszystkich do skorzystania z Sakramentu Pokuty przed zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych, aby móc w dniach listopadowych zyskiwać Odpusty i ofiarować je za zmarłych. Spowiedź będzie w naszym Kościele w sobotę od godz. 14.00 do 16.00. Spowiedź w kaplicy na Niwce w czwartek od godz. 15.30 do 16.00.

6.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i złożenie ofiary na kwiaty. O przygotowanie Świątyni na przyszłą niedzielę prosimy kolejne 5 rodzin.

eKai-Diecezja Tarnowska

"Opoka" - Aktualności