Odwiedziny:

,
Dziś: Maj 25, 2016

Sonda:

Jak często czytasz Pismo święte?

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej – 22.05.2016

1. W Uroczystość Trójcy Przenajświętszej uwielbiajmy Boga, głośmy Jego chwałę i powierzajmy Bogu, Jego Świętej Opatrzności całe nasze życie.

1. We wtorek po Mszy św. o godz. 18.00 będzie spotkanie Kół Koronkowych.

1. W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa Pana i związaną z tym dniem Procesję Eucharystyczną. Msze św. w Boże Ciało zostaną odprawiona o godz. 6.30, 8.30, 10.00 i po południu o godz. 16.00. W kaplicy na Niwce o godz. 7.15. Zachęcamy wszystkich do uczestniczenia zwłaszcza w Mszy św. o godz. 10.00 po której wyruszymy w Procesji wokół Rynku za Panem Jezusem obecnym w Eucharystii. Prosimy o przystrojenie drogi na trasie Procesji, przygotowanie Ołtarzy oraz o liczny udział w Procesji. Niech przyjdą dzieci pierwszokomunijne w swoich strojach, dzieci sypiące kwiaty, zapraszamy asysty feretronowe, DSM i Liturgiczną Służbę Ołtarza, Chór parafialny i Orkiestrę Strażacką. Strażaków prosimy także o zabezpieczenie trasy Procesji. Składka w Uroczystość Bożego Ciała przeznaczona jest na hospicja i cele charytatywne.

1. W dniach Oktawy Uroczystości Bożego Ciała Msze św. z procesją wokół Kościoła będą o godz. 18.00. Zachęcamy do licznego udziału w przeżywaniu Oktawy.

1. Dziękujemy rodzicom dzieci przeżywających Rocznicę Komunii św. za posprzątanie i udekorowanie Kościoła. O przygotowanie Świątyni na przyszłą niedzielę prosimy kolejne 5 rodzin.

"Opoka" - Aktualności