Odwiedziny:

,
Dziś: Sie 28, 2014

Sonda:

Jak często czytasz Pismo święte?

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
21 Niedziela Zwykła – 24.08.2014

1.    Zgodnie z zapowiedzią dziś przed Kościołem są zbierane ofiary do puszek na pomoc dla mieszkańców naszej Diecezji poszkodowanych przez wichury i nawałnice.

2.    Wyjazd autobusu na Jasną Górę na wejście Pielgrzymki jutro o godz. 5.30 z parkingu parafialnego.

3.    Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół w Radłowie oraz mieszkańcom Parafii za gościnne przyjęcie pielgrzymów zdążających na Jasną Górę. Podziękowanie składamy również Paniom z Glowa, Łęki, Sanoki Małej i Dużej za przygotowanie posiłków dla pielgrzymów zatrzymujących się w szkole oraz na polu namiotowym.

4.    We wtorek  przeżywać będziemy Uroczystość NMP Częstochowskiej. Zachęcamy, aby uczestniczyć w tym dniu we Mszy św.  dziękując Pani Jasnogórskiej za Jej opiekę nad nami i całym Narodem oraz polecając wstawiennictwu naszej Matki, Królowej Polski wszystkie sprawy osobiste i społeczne. W tym tygodniu w liturgii Kościoła obchodzimy także: w środę wspomnienie św. Moniki, w czwartek wspomnienie św. Augustyna oraz w piątek wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.

5.    Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i katechetycznego, a także z okazji zbliżającego się pierwszego piątku będzie w czwartek od godz. 16.00 do 17.00 w Kaplicy na Niwce i w piątek od godz. 16.30 do 18.00 w Kościele w Radłowie. Prosimy rodziców o dopilnowanie swoich dzieci, aby z Bożą łaską w sercu rozpoczęły nowy rok nauki.

6.    Dziękujemy rodzinom za posprzątanie Kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. O przygotowanie Świątyni na przyszłą niedzielę prosimy kolejne 5 rodzin.

7.    W przyszłą niedzielę Panowie z Rady Parafialnej będą przed Kościołem zbierali ofiary od rodzin na pokrycie kosztów wywozu śmieci z cmentarza parafialnego.

8.    Zachęcamy do nabywania Gościa Niedzielnego

eKai-Diecezja Tarnowska